درایو زیمنس

شرکت نما صنعت نمایندگی زیمنس در ایران : فروش انواع درایو زیمنس ، تحویل تمامی محصولات شرکت زیمنس در کمترین زمان ممکن و بهترین قیمت در کشور . برای اطلاعات بیشتر و مشاوره قبل از خرید با ما تماس بگیرید

اتوماسیون صنعتی زیمنس

درایو زیمنس چیست؟

درایو زیمنس

درایو کنترل کننده دور موتور ویا تنظیم کننده دور موتور در الکتروموتورها استفاده می شود. درایو قابلیت تنظیم دور موتور الکتروموتورها را از صفر تا چندین برابر دور موتور نامی را دارا می باشد. درایور می تواند بصورت کنترل شده موتور را روشن و خاموش نیز بکند.

درایو زیمنس

یک درایو می تواند زمان روشن و خاموش را به دقت تنظیم نماید بصورتی که این زمان کسری از ثانیه و یا صدها دقیقه باشد.

قیمت درایو زیمنس

بدلیل متغیر بودن قیمت ارز برای اطلاع دقیق از قیمت درایو زیمنس میبایست بصورت مستقیم با ما در ارتباط باشید تا قیمت دقیق محصولات را به شما عزیزان اطلاع دهیم.

فروش درایو زیمنس

 همان طور که اطلاع دارید مدل های درایو مختلف است و هر کدام به نسبت کاری که باید انجام دهند انتخاب می شوند، شما عزیزان می توانید برای مشاوره قبل از خرید و ثبت سفارش برای خرید درایو زیمنس بصورت مستقیم با ما در تماس باشید.

درایو زیمنس

کاربرد درایو زیمنس

امروزه کاربردهای بسیاری برای استفاده از درایو در صنعت میتوان نام برد. ماشینهای CNC ، موتورهای آسانسور، نوار نقاله، کنترل یک ولو و … تماما از درایو استفاده می کنند.
توانائی درایو در روشن و خاموش کردن نرم و همچنین کنترل دور موتور موجب کاهش قابل ملاحظه تنشهای مکانیکی در تمامی ادوات دوار متصل به هم میگردد.
در بعضی از مطالب درج شده بجای کلمه درایو از اینورتور نیز بکار می رود.

جستجوهای مربوط به درایو زیمنس

کاتالوگ درایو زیمنس

کاتالوگ اینورتر زیمنس

دانلود کاتالوگ فارسی اینورتر زیمنس

جزوه درایو

سیمو درایو چیست

دانلود کتاب کنترل درایوهای الکتریکی

آموزش اینورتر زیمنس